Publikohet foto e Atdheut me të dashurën e tij jashtë “Përputhen”

Në rrjetet sociale po shperndahet një foto ku dyshohet se konkurrenti i Për’puthen, Atdheu është parë në ditën e të dashuruarve në krah të një vajze tjetër, e cila nuk është pjesë e programit.

Atdheu në fillim kishte hyrë me pëlqim për Anën.

Ana u largua më vonë pas ngjarjes  me Arjonin.

Ndërsa më pas ai vazhdoi të kishte takime me Sindin dhe Melisën, por kjo e fundit u largua pas shumë fjaleve për një lidhje të mundshme me ish-konkurrentin, Andin./Indeksonline/