Web Analytics

Publikohet foto e Bucit duke puthur ish banoren e BBVK, reagon nusja e tij Verona: Mua ose atë

Botuar nga: InfoKosova

Buci është një nga ish banorët e Big Brother Vip Kosova i cili u komentua shumë për lojën e tij me Santianen.

Por, këtë herë nuk bëhet fjalë për Santianen por një tjetër personazh kryesor të atij formati.

Eshtë publikuar një foto e Bucit duke puthur Edona James, ndërsa nusja e Bucit ka reaguar menjëherë.

Ai ka publikuar një foto krahas Bucit dhe Edones duke shkruajtur ‘O Buc, Edonen a mu?’ duke e shoqëruar me një emotikon duke qeshur.

Sigurisht e gjithë kjo ishte një shaka nga treshja./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT