Publikohet foto e rrallë e Nysretit e Merites të rinj, aq të bukur ishin të dy

Nusret dhe Merita Muqiqi janë njëri nga ciftet e estradës të martuar tash e shumë vite.

Ata kanë dy vajza e një djalë Albatritin që mori rrugën e prindërve duke u bërë këngëtar, shkruan InfoKosova.

Së fundmi vajza e tyre Biona postoi një fotografi kur Nysreti e Merita ishin të rinjë.

Shikoni sa të bukur duken./InfoKosova/