Publikohet foto e rrallë e Rita Orës kur ajo ishte ende fëmijë

Vera Ora, nëna e këngëtares Rita Ora vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjete sociale.

Vera shpesh ndan imazhe të ndryshme krah familjes së saj.

Ndërsa së fundmi në rrjetin social Instagram ajo ka ndarë një imazh së bashku me vajzat.

“Pozë ngushëlluese” ishte mbishkrimi i Verës krahas kësaj foto të Ritës dhe Elenës nga fëmijëria.

Ndryshe kujtojmë që Vera me profesion është psikiatre. /Lajmi/