Web Analytics
BallinaSHOWBIZPublikohet foto nga takimi i parë i Marigonës me të birin

Publikohet foto nga takimi i parë i Marigonës me të birin

Marigona Krasniqi, ka publikuar foton më të bukur me djalin e saj.

Modelja e njohur Marigona Krasniqi, ka pak ditë që ka marr epitetin e nënës.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, në postimin e fundit në Instagram ajo publikoi momentet e para të takimit me të birin.

Plot emocione dhe lumturi shihet në fytyrën e Marigonës./ora

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit