Publikohet fotoja e Bora Zemanit nga dhoma e hotelin gjatë qëndrimit në Prishtinë

Çdo lëvizje e prezantueses Bora Zemani, kthehet në lajm.

Së fundit bukuroshja ka bërë namin me ardhjen e saj në Prishtinë ku u shfaqe përkrah Donaldit, shkruan InfoKosova.

E sigurisht që rrjeti vloj nga artikuj të ndryshëm brenda minutit.

Së fundi Bora ka publikuar një fotografi teksa shihet e shtrirë në dhomën e hotelit, ku garant ishte duke e parë rrjetin teksa shfaqej ngado video e saj dhe Donaldit./InfoKosova/