Publikohet fotoja pa grim e Afronës, ‘tmerron’

Afrona Dika ka arritur të jetë një nga emrat më të komentuar në mediet rozë, për shkak të bukurisë që posedon.

Duke e parë të rregulluar në çdo detaj, ajo gjithmonë merr vëmendje me pozat e saj.

Këto ditë ka hapur edhe kanalin e saj në “Youtube”, në mënyrë që të jetë më e afërt me fansat, dhe ta njohin më mirë atë.

Asaj iu publikua një moment teksa ishte në sallon bukurie, ku bie në sy pamja e saj pa grim.

Ajo po dallon si nata me ditë, duke na habitur me këtë ndryshim të madh që e ka./Kosovarja/