Web Analytics
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Publikohet kënga e re e Luizit (VIDEO)

Bashkëpunimi i shumëpritur nga fansat, më në fund u publikua.

Produksioni muzikor i parë i Luiz Ejllit pas fitores së BBV është në bashkëpunim me Donald Veshaj.

“2 Shotsa” quhet kënga e dedikuar për dashurinë.

Teksti është shkruar nga Elgit Doda, Romeo dhe Donald Veshaj.

Për më shumë, dëgjojeni këngën më poshtë:

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu