Publikohet kënga e re nga Capital T dhe Ledri

Ashtu siç u paralajmërua sot u publikua kënga e re e Capital T dhe Ledrit.

Kënga titullohet DMP dhe u realizua edhe me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme./InfoKosova/

Shiko VideoKlipin e ri: