Ronela Hajati ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘Vuj’ mban emrin kënga e re, me të cilën u paraqit sot në festivalin ‘Kënga Magjike’.

Këngëtarja erdhi në një fustan të zi, veshje që ia përshtati mjaftë mirë vargjeve të baladës.

Ndryshe, Ronela nuk shquhet dhe aq për balada, por duket që paraqitja në festivalin shqiptar qe tejet serioze nga ana e saj./Indeksonline/