Web Analytics

Publikohet një foto e re e Fjolla Morines dhe Fisnik Syles. A janë bashkuar?

Një foto e Fjolla Mrines dhe Fisnik Syles e bërë në bregdet, ka rrjedhur në publik, duke ngjallur reagime të shumta në median rozë.

Ka hipoteza që foto është më e vjetër, e cila nuk e ka parë dritën e publikimit, por edhe zëra që thonë se fotografia është bërë rishtazi.

Cila është e vërteta që fshihet pas fotos ku ish çifti shihen duke shkëmbyer puthje në një vend bregdetar?

Në “Shqipëria Live” është diskutuar gjërë e gjatë mundësia e bashkimit eventual të një prej çifteve më të përfolura të shoëbizit.

Ende nuk ka asnjë pohim ose mohim nga dyshja në fjalë.

Shiko foton:

Nga rubrika