Publikohet një video tjetër, Tea dhe Bearti dorë për dore në Tiranë

Lidhja mes Teas dhe Beartit po vazhdon të diskutohet gjithandej.

Emisioni nga i cili dyshja u bën të famshëm thotë t’i ketë ftuar për të sqaruar gjithçka në emision, por ata kanë refuzuar.

Pasi zyrtarizuan lidhjen duket se çifti po shijojnë lidhjen e tyre.

Kaluan ditë pushimi në Bogë derisa së fundi ata shihen në Tiranë.

Një video e publikuar në rrejtët sociale i paraqet ata dorë për dore në rrugët e Tiranës./express