Publikohet video e Shqipes duke qajtur, kjo është arsyeja

Ish konkurrentja e Përputhen gjithmonë ëshë prezantuar si njeri i fortë.

Por së fundmi ajo i la lotët të rrjedhin duke postuar videone dhe në Insa Story, shkruan InfoKosova.

Duke se për ti dal lotët e bënë protagonistët e emisionit Big Brother VIP.

”Nuk e përballoj dot gjithë këtë emocion” shkruan Shqipja krahas videos duke e bërë tag Big Brother./InfoKosova/

Shiko videon: