Web Analytics

Publikohet video, familjarёt e Lumbardhit e ‘detyrojnё’ Kaderin t’i bёj punёt e shtёpisё

Botuar nga: InfoKosova

Fituesi i çmimit të Big Brother VIP Kosova Lumbardh Salihu së bashku me të dashuren e tij Kaderin, sot u pritën në mënyrë madhështore nga vendasit e Lumbardhit.

Numri i atyre që dolën në qytetin e Vitisë për t’i pritur Lumbardhin dhe Kaderin, ishte tejet i madh, jashtë pritshmërive të tyre.

Çifti u befasua nga fansat e tij të shumtë.

E nuk munguan as fëmijët të cilët kishin dalur për ta takuar fituesin e Big Brother VIP Kosova dhe të dashuren e tij.

E pas gjithe kesaj, familjaret e Lumit publikuan nje video teksa shihet Kaderi duke lare enet ne shtepine e Lumbardhit./VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT