Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LivePublikohet video, kjo është strategjia e radhës që Luizi e ka filluar...

Publikohet video, kjo është strategjia e radhës që Luizi e ka filluar pikërisht si fituesi kanadaz i Big Brother (Video)

Tashmë është bërë e bujshmë se Luizi ka shikuar shumë edicionet të Big Brother në shumë vende por që më shumë është snspiruar nga ai kanadez dhe këtë e ka thënë vetë dhe po vazhdon ta potencoj sic është rasti i tualetit ku hyri bashkë me Armaldon dhe Kristin për ti vënë në nominim.

Ai me këtë ia arriti qëllimit ku edhe vetë fituesi të cilin Luizi e ka përmendur ka reaguar duke treguar mbëeshtetjen që ka për të dhe duke i thënë se është një gjeni dhe ai do të jetë fitues i Big Brother VIP Albania, shkruan InfoKosova.

Por, pasi u shpërnda video që kanadezi kishte bërë të njëjtën me tualetin tashmë kanë filluar të shpërndahen edhe video të tjera të tij që lidhen me strategjine që ka filluar të përdor Luizi së fundmi e që ka të bëj me daljen nga shtëpia e Big Brother. Menjëherë pas Prime Luizi është ndjerë i ofenduar nga Olta ndërsa tha se do ta lë shtëpinë ”I marr valizhet dhe iki, mjaft më nuk më intereson do të dal e të fitoj kush të doj” është shprehur Luizi me Kiaren.

Ndërsa ajo i ka thënë se nëse ai del do të dal bashkë me të, por pikërisht kjo është strategjia që ai ka filluar të përdor pasi është pubklikuar videoja ku kanadezi fitues e ka bërë të njëjtën, ai madje kishte bërë gati të gjitha rrobat u përshendet me banorët të cilët nuk mund ta besonin që ai po e lë shtëpinë.

Kishte banorë që filluan të qanin duke i thënë mos ta bëj por ai përshëndetet dhe niset drejt derën ku duhet të dalë derisa hapet dersa dhe duke dashur të vë këmbën jashtë ai kthehet duke buzëqeshur e duke u thënë se ai e ka bërë lojë dhe nuk do të dalë, pra deri më tani këto i kanë funksionuar mjaft mire dhe mbetet të shihet a do të vazhdoje edhe këtë që nisi./InfoKosova/Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit