Web Analytics
BallinaUncategorizedPublikon tortën e ditëlindjes, Sara Hoxha shkruan: Për Ledionin…se nuk kishte vend

Publikon tortën e ditëlindjes, Sara Hoxha shkruan: Për Ledionin…se nuk kishte vend

Sara Hoxha feston sot ditëlindjen.

Ajo mbush 24 vjeç dhe siç e thotë dhe vetë ky vit e ka gjetur të plotësuar.

Gjithashtu Sara është bashkëshortja e moderatorit të njohru Ledion Liço dhe nëna e dy fëmijëve, Londonit dhe Romanit.

Dhe me rastine ditëlindjes ajo ka ndarë me ndjekësit e saj dhe tortën e veçantë të ditëlindjes së saj.

Në tortë shihen dy djemtë e saj së bashku me Sarën shoqëruar me katër zemra të kuqe.

Mirëpo, Ledioni ku është?!

Me humor Sara ka sqaruar se partneri do të jetë në tortën e darkës, pasi nuk kishte vend tek ajo e mëngjesit.

“Susan Miller thotë që ky do të jetë viti i Bricjapit, por ka disa vite që është viti im. Kështu duket 24-vjetori dhe unë nuk mund të isha më krenare për jetën që kam. Ledionin e kemi tek torta e darkës se s’kishte vend.”- shkruan Sara krahas postimit.

Rrjetet Sociale

630,221FansaPëlqeje
28,214NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit