Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Publiku është budalla”, rrjeti “revoltohet” me deklaratën e Olta Gixharit (Video)

“Publiku është budalla”, rrjeti “revoltohet” me deklaratën e Olta Gixharit (Video)

Sa mbështetës, Olta Gixhari me futjen e saj në “Big Brother Vip” ka fituar edhe josimpatizantë, ka persona që nuk e pëlqejnë lojën e saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh” dhe këtë e kanë treguar me komentet e tyre apo edhe postime të ndryshme.

Së fundmi rrjeti është “revoltuar” pasi gjatë ditës së sotme në një moment Olta shprehet në një diskutim me Tean se “publiku është budalla”. Për ta cituar teksa ish-konkurrentja e Për’puthen shprehet se është publiku ai që vendos gjithçka në lidhje me banorët, Olta shprehet:

Unë i shoh, publiku nuk i sheh. Publiku është budalla. Kjo deklaratë e saj po bën xhiron në rrjet. Kujtojmë që ditët e fundit, Olta Gixhari e ka luajtur lojën e saj me  thumbime  të cilat nisën me Luizin të cilin e akuzoi edhe se ishte përdorues i lëndëve narkotike, dhenuk kurseu as Kiarën dhe Efin.

Olta ka thumbuar se di shumë gjëra për Kiarën dhe Efin duke u shprehur se Tirana është e vogël dhe se me informacionet që ka mund t’i nxjerrë nga formati ka thene ajo per cka u kritikua mbreme nga Arbana.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit