Publikuan këngë së bashku, por ja çka thoshte Bardhi një vitë më parë për Majkin

“Ama”, duhet të jetë njeri nderë hitet verorë në industrinë e muzikës vendore të publikuar nga reperi Majk dhe Bardhi, shkruan InfoKosova.

Në minutat e parë të publikimit, kjo këngë u klikua mjaftë shumë, e pas pesë ditë kjo këngë numëron 2 milion e gjysme shikime, shkruan InfoKosova.

Por vite më parë në një interviste 60 sekondash të Bardhit, u pyet se me kënd nuk do të bënte bashkëpunim asnjëhër.

Bardhi u përgjigje se ishte Majki, përshake se kanë zhanrin e njëjtë. /InfoKosova/

Shiko videon nga sekonda 59: