Pushime luksoze dhe poza atraktive, Dhurata Dora pozon nga dhoma e gjumit

Dhurata Dora prej ditësh ka nisur pushimet e shoqëruar nga grimeri i njohur, Arbër Bytyqi.

Artistja e famshme dhe mjaft e suksesshme nga atje nga ishulli përrallor ka sjellur imazhe të ndryshme duke treguar format e saj trupore.

Edhe në një postim të fundit, Dhurata ka pozuar nga dhoma e gjumit, e veshur në të shkurtëra ajo ka vënë në pah këmbët e gjata.

Ndryshe, “Harrom” mban titullin projekti i saj i fundit që u prit mirë nga adhuruesit./Blic/