Pushime në shtëpi, Beatrix ‘ngrit’ temperaturat me këtë paraqitje

Këngëtarja Beatrix Ramosaj njihet për talentin e saj në muzikë dhe zërin e saj të veçantë.

Në fillimet e saj në karrierë, në vitin 2010, Beatrix Ramosaj merr pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’ duke shkuar deri në finalen e këtij evenimenti.

Ajo përpos që njihet për muzikën që bën, përflitet edhe për bukurinë që ka si dhe format, që e bëjnë atë një femër mjaft atraktive.

Së fundmi ajo publikoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka pozuar vetëm në bikini, duke ekspozuar linjat përvëluese.

“Pushime në shtëpi”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë, duke treguar se e ka gjetur ‘formulën’ se si të organizojë pushimet në këtë kohë pandemie.