Web Analytics
E enjte, 8 Qershor, 2023

Puthje dhe momente romantike, Don Xhoni rikthehet me modelen ruse, Ariana Lirey

Po, Don Xhoni është rikthyer me ex-in dhe këtë e ka bërë me dije vetë Ariana.

Modelja ruse ka ndarë në Instagram-in e saj një foto në makinë duke u puthur me reperin, te cilën e ka fshirë shpejt.

Jo vetëm kaq! Dyshja po shijojnë edhe disa momente relaksi në Mal të Zi. Edhe këtë detaj e ka treguar po Lirey.

Ajo i ka kthyer përgjigje një ndjekësje në rrjetet sociale e cila ka komentuar “Don Xhon Era Istrefi” poshtë videos së saj.

“Ai është në Mal të Zi pa “Era bitches”,-ishte kundërpërgjigja e modeles ruse.

Kujtojmë që pas disa kohësh së bashku, rreth një vit më parë ishte Ariana Lirey ajo që bëri me dije po në Instagram se i kishte dhënë fund lidhjes me Don Xhonin.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu