Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live'Qartet' Kiara i thotë Armaldos: Ti ke qenë i pari që i'a...

‘Qartet’ Kiara i thotë Armaldos: Ti ke qenë i pari që i’a ke punuar pas shpine Luizit!

Armaldo i tha Kiarës se marrëdhënia e tyre nuk do ndryshojë, pavarësisht raportit që ai ka tani me Luizin. Por Kiara i kujtoi atij momentin kur i tha Luizit dhe Kristit, që Kiarën tashmë do e shoh vetëm si lojtare. Ajo shtoi se nuk i pëlqejnë provokimet dhe ironit që ai i bën si dhe fakti që do të ‘përdorë’ atë, për të sulmuar Luizin.

Armaldo i kishte thene dje Luizit se do ta shoh Kiaren vetem si lojetare duke e nenkuptuar qe do ta mund aty ku atij i dhem e qe eshte Kiara por duket se me pas ai ka reflektuar dhe eshte penduar duke thene se do ta shoh si lojetare ne dabeto por sdo e nominoj.

Pasi Kiara i mbajti qendrim Maestros ai e ftoi ate te flasin ne lavanderi ku Kiara i tha se ka pasur shume konsiderate dhe dashuri per te por eshte hera e dyte qe po e ben te pendohet andaj do te kete te veshtire ti besoj me. Kiara i tha se e ka hallall nese i thote se deshiron ta shoh lojetare madje edhe ta nominoj por jo per arsye te Luzit per ti rene atij permes saj andaj kjo e pengoi shume.

Madje ajo i tha Maestros se ai eshte i para qe ia ka punuar mas shpine Luizit kur i tha Oltes ta nominoj Kiaren, Luizin dhe Bledin kur kishte avantazh ne loje. Maestro i perseriti edhe njehere Kiares se sic i ka thene me heret nuk do ta nominoj kurre pavaresisht situatave qe krijohen ne shtepi.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,687FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit