Web Analytics
BallinaUncategorized“Që e vogël kam ëndërruar për ty, bashkëshorti im”, Klea Huta emocionon...

“Që e vogël kam ëndërruar për ty, bashkëshorti im”, Klea Huta emocionon me dedikimin pas martese

Klea Huta dhe Elgit Doda janë tashmë burrë e grua.

Çifti i njohur i showbizit e kanë celebruar dashurinë e tyre në martesë, në Marok.

Në Instagram, Klea ka postuar disa nga fotot e setit të martesës, teksa shihet më e bukur se kurrë.

“Që e vogël kam ëndërruar për ty!

Që e vogël doja dikë si ti kur të isha e madhe! Kemi kaluar ditë të mira e jo të mira, por gjithmonë të kam patur pranë e kam qenë pranë teje.

Në të mirë e në të keq.

Kur flas për ne edhe ndonjë lot gëzimi mi njom faqet.

Të dashuroj bashkëshorti im.

Zoti na bekoftë dhe syri i keq mos na paftë!”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotos. /tvklan.al

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit