Web Analytics

Që kur u lidh me të, Diola ja ndryshon fytyrën Erolld Belegut

Diola Dosti e Erolld Belegu po e vazhdojnë lidhjen dhe duken mjaftë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Të dy po flasin me superlativa për njëri tjetrin sa herë që flasin në intervista të ndryshme.

Diola shpesh poston fotografi me të dashurin, me të cilin po kënaqet duke shëtitur e pasur eksperienca mjaftë të bukura.

Në një nga fotot e fundit, Diola e ka tepruar pak me FaceApp, duke e transformuar në pamje biznesmenin.

Shiko foton:

Nga rubrika