Qëndresa e Labit me urim special për këtë person të zemrës

Qëndresa Bajrami hyri në botën medieve rozë që nga martesa me moderatorin e njohur Labinot Gashi- Labi.

Nga dashuria e tyre erdhi në jetë një vajzë me të cilën kalojnë shumë kohë së bashku duke qenë familje e kompletuar.

Që është zonjë ajo e dëshmon në secilin imazh që e ndan në rrjete sociale, duke u komentuar edhe për linjat trupore që gjithmonë shfaqet elegante dhe plotë stil.

Sot është datë e rëndësishme për të pasi feston ditëlindjen motra e saj Kujtesa , kështu që zgjodhi fjalët më të ëmbla për ta uruar.

Me këto fjalë na bënë të ditur se dashuria për motrën është dashuri e pashtershme!/Kosovarja/