Web Analytics
BallinaSHOWBIZQëndresa lajmërohet nga vendi i punës, kaq bukur është kombinuar në veshje

Qëndresa lajmërohet nga vendi i punës, kaq bukur është kombinuar në veshje

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit dhe nga ajo kohe eshte mjaft e percjellur nga publiku.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, ku shihet gjithmone e veshur me shume stil.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar nje foto ku merre vemendje pikerisht me dukjen.

E veshur me fustan të shkurt, Qëndresa shfaqet kaq joshëse në vendin e punës.

E kombinimi i saj në veshje merr gjithë vëmendjen.

Me këtë pamje, Qëndresa do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, moderatorin Labinot Gashin. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit