Web Analytics
BallinaQeni i shkatërron pasaportën dhe e zonja nuk arrin që të niset...

Qeni i shkatërron pasaportën dhe e zonja nuk arrin që të niset për në Kinë: Më shpëtoi jetën

Qeni i shkatërron pasaportën dhe i shpëton jetën.

Një grua tregoi në Facebook historinë e saj, duke shpjeguar se duhej të nisej për në Wuhan, qyteti kinez më i goditur nga epidemia e koronavirus.

Ishte gjithçka gati, por papritur qeni i grisi pasaportën, duke e bërë të pamundur udhëtimin.

Gruaja me origjinë nga Tajvani, e gjeti pasaportën copash dhe u mërzit pafund.

Por kur mësoi për virusin e rrezikshëm i cili ka shkaktuar mbi 100 të vdekur dhe me mijëra të prekur, ndan historinë e saj në rrjetin social.

“Ju kujtohet pasaporta e grisur?

Qeni im, po mundohej të më mbronte.

Pasi pasaporta ime u gris, virusi nisi të përhapej frikshëm pikërisht në vendin ku unë duhet të shkoja.

Fatmirësisht më shpëtoi jetën nëpërmjet grisjes së dokumentit”, shkruan gruaja.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit