Qeqa Krelani ‘ ndez’ rrjetin,këmbë e gjoks të zbuluara

Qeqa Krelani është padyshim njëra nga moderatoret më atraktive.

Ajo është gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive, shkruan InfoKosova.

E nga studio ajo dje postoi një fotografi të zjarrt.

Veshur me fustan të kuq të shkurtër ajo vë në pah këmbët e gjoksin e formësuar./InfoKosova/