Web Analytics
BallinaUncategorizedQesharake, shikoni se si pula i bie pianos

Qesharake, shikoni se si pula i bie pianos

Një video e publikuar online shfaq një pulë duke i rënë pianos, kur po luhej melodia e “America the Beautiful”.

Pula përcjell një dritë të kuqe që shfaqet nën çdo tasti të ndryshëm, që i tregon asaj se cilën ta prekë me radhë.

Videoja u publikua në YouTube dhe shpejt u bë hit në rrjetet sociale.

Shikojeni:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit