Web Analytics

“Qofsh i xhenetit!”, e bënë të vdekur në rrjetet sociale, reagon ish-banori i Big Brother: Brez m*ti

Çmenduria në internet e rrjete sociale ka kaluar caqet e njerëzores herë pas here.

Nuk janë të pakta rastet kur personazhet publikë i kanë shpallur të vdekur, duke qenë shëndoshë e mire.

Në këtë grackë së fundmi ka rënë gazetari Ronaldo Sharka.

Në “TikTok” ka bërë xhiro një foto e tij, në të cilën shkruhej: “Vllai jonë qosh i xhehnet”, duke lënë të kuptohet se ka ndërruar jetë.

Lidhur me këtë lajm të rremë ka reaguar vetë ish-banori i “Big Brother VIP”.

Ai ka bërë një postim në “Instastory”, ku për personin që ka bërë këtë postim shprehet “të sëmurë mendorë, njerëz të lig”.

“Të sëmurë mendor, njerëz të lig.

Hiqjani telefonin këtyre kalamajve që përdorin TikTok dhe bëjnë shaka të tilla, dhe aq më tepër me një njeri që ende ka të freskëta imazhet e vdekjes së të atit!

Nuk më ka interesuar kurrë asnjë koment apo video tallëse në rrjet kundrejt meje, por kjo është e tepërt! Turp! Brez m*ti”.-shkruan ai.

Shiko postimin:

Nga rubrika