Quni pëson infrakt, kjo është gjendja e tij shëndetsore

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, njëheresh nënkryetar i këtij subjekti, Anton Quni sot ka falëndëruar doktorin Lulzim Brovina, i cili ia ka shpëtuar jetën.

Quni në llogarinë e tij në “Facebook”, e kishte falëndëruar këtë doctor, por pa dhënë detaje se nga çfarë sëmundje e ka shpëtuar.

Burime të “Indeksonline”, bëjnë me dije se zyrtari i lartë i LDK-së kishte pëshuar infarkt dhe i janë vendosur stendat.

Më poshtë mund ta gjeni statusin e publikuar në “Facebook”, të Qunit:

Shpëtimtari im

Falë doktor Lulzim Brovines unë sot vazhdoj të jetoj me shëndet të plotë.

Jam falënderues ndaj të gjithë mjekëve për këshillat dhe përkujdesjen, veçanërisht të dr.Lulzimit.

Ai, stafi i tij i mrekullueshëm, mjekët shqiptarë jashtë Kosovës, më siguruan t’i kthehem familjes dhe angazhimeve të përditshme.

Zot, faleminderit që kemi njerëz të tillë!/indeksonline