Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITAKTUALEQytetari i Mitrovicës e vjedh semaforin e vendos në krah...

Qytetari i Mitrovicës e vjedh semaforin e vendos në krah…

Një semafor kishte mbetur prej disa javësh i thyer dhe lene në shtyllë.

Një qytetari duket se i ka penguar, dhe ka vendosur ta largojë, shkruan “Jepi zë”.

Gazeta ka siguruar fotografi të momentit kur qytetari e vjedh semaforin dhe ecën lirshëm sheshit.

Sipas dëshmitarit, qytetari ka shkuar e ka marr semaforin e thyer nga shtylle duke e përvetësuar.

Janë të shpeshta rastet kur qytetarët thyejnë dhe vjedhin pronën publike./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit