Ramë Buja: Hashim Thaçi e Kadri Veseli me thirrën nga Haga. Ja çfarë me thane ata!

Në emisionin Kojshia Show përveç familjes se ish Presidentit Thaci ishte edhe miku i tij,antar i shtabit te përgjithshëm të UÇK-së, Rame Buja.

Ai nder te tjerash zbuloi një bisedë telefonike që kishte bere me Hashim Thacin e Kadri Veselin.

Ata i kishin telefonuar nga Haga.

Ndiqeni minutën e 13 te emisionit, dhe kuptone bisedën e plotë./InfoKosova/