Ramush Haradinaj, prej seancës së Kuvendit në “Sunny Hill”

Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vendosur të përfundojë ditën me pjesëmarrje në festivalin “Sunny Hill”.

I pari i AAK-së po merr pjesë në festival pas një seance të gjatë në Kuvend, ai po shoqërohet nga fëmijët e tij: Hana dhe Gjini.

“Me Hanen e Gjinin në Sunny Hill” ka shkruar Haradinaj në fotografinë e posutar në Instagram.

Nga pamja e fotografisë, ish-kryeministri duket se nuk ka ku të qendrojë tjetër përpos në zonën VIP./indeksonline