Rashel reklamon të pasmet gjigante dhe po duket sensitive

Rashel Kolaneci, vazhdon të komentohet shumë shpesh në mediat rozë.

Janë format e saj të me të cilat bukuroshja rri në qender të vëmendjes, shkruan InfoKosova.

Rashel, ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare, tek sa në pah kishte të p.asmet e saj të mëdha.

E kush nga femrat nuk do dëshironte t’i kishte si këto te pasmet, kur pa dyshim do të dukeshin sensitive si Rashel./InfoKosova/