Web Analytics
BallinaSHOWBIZRasim Avdyli e thotë ‘troç’: Gjermanka ma nuk ekziston për mua

Rasim Avdyli e thotë ‘troç’: Gjermanka ma nuk ekziston për mua

“Gjermanka ma nuk ekziston për mua”, kështu thotë Rasim Avdyli. Rasim Avdyli në një nga videot e shpërndara së fundi, thotë se më nuk ka grua dhe se është vetëm me Zotin.

Përmes kësaj video, Avdyli ka treguar se ai më nuk është me gruan e tij gjermane, fal se ciles u be edhe shume i njohur ne rrjete sociale e sidomos ne Tiktok.

Pas bujës së vitit të kaluar, dashurisë së madhe e dasmës në rrugët e Mitrovicës, më nuk ka mbetur asgjë.

Megjithatë, Rasim Avdyli thotë se është mirë edhe pse është vetëm dhe si duket kapitullin e jetes me Maiden tashme e ka mbyllur perfundimisht./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit