Web Analytics
BallinaSHOWBIZRe e vjehërr shfaqen në bekine, por cila po duket më bukur

Re e vjehërr shfaqen në bekine, por cila po duket më bukur

Mihrije Braha publikoi dje një foto familjare nga pushimet.

Ajo shihej me bashkëshortin Naimin, djalin platorin dhe renë e saj Tringen.

Madje ajo publikoi edhe disa foto ku shihej me nusen në bekine.

As Mihrija nuk po ia lëshon rrugën sa i përket bukurisë e formave të trupit përkundër vitetve që ka./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit