Reagimi epik i DJ Geek kur Yll Limani është në përqafim me Dafinën

Dj Geek dhe Dafina Zeqriri janë një nga qiftet e preferuara të estradës e që janë krahë njëri tjetrit në çdo projekt.

Së fundi, artistja ka performuar me këngëtarin Ylli Limani, shkruan “Kosovarja”.

Derisa ky i fundit ka qenë duke ecur rrugës krahë Dafinës në një moment ia vë dorën në përqafim dhe i menjëhershëm ka qenë reagimi i DJ Geek.

Geek ka bërë video këtë moment i cili i gjuan me shuplakë në krahë Yllit dhe këtë moment e ka ndarë në InstaStory por që ishte me shaka dyshe afrimitetet e tilla janë të kuptueshme pasi janë miqtë të mirë.

Shiko videon: