Web Analytics

Reagimi epik i Meritonit kur rrëzohet Ilnisa në kuzhinë

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e sotme Ilnisa është rrëzuar aksidentalisht në ambientet e kuzhinës teksa ka qenë duke e drejtuar tavolinës së ngrënies, aty ku ndodhej dhe Meritoni.

Ilnisa ka rrëshqitur dhe është munduar që ta kalojë situatën me humor dhe po të njëjtën gjë ka bërë dhe partneri i saj, Meritoni i cili e ka pyetur nëse është lënduar dhe ka filluar të qeshë me të madhe.

Rikujtojmë që produksioni hoqi ‘dënimin’ e caktuar për çiftin mbrëmjen e së djeshmes dhe që nga ai moment çifti ka shijuar praninë e njëri-tjetrit.

Shiko videon:

Të FUNDIT