Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveReagimi i Kiarës kur e shikon Luizin pa rroba në banjë, ndërsa...

Reagimi i Kiarës kur e shikon Luizin pa rroba në banjë, ndërsa kishte hyrë për të bërë dush

Banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, kanë qëndruar vetëm për disa orë në një dhomë në kuadër të provës javore sta u kujdesën për një bebe, ndërsa gjatë asaj kohe nuk munguan batutat, bisedat serioze e po ashtu edhe disa momente të bukura ndërmjet tyre.

Në një çast, Luizi u fut për të bërë një dush në banjën që ndodhej në dhomë dhe kishte harruar mikrofonin.Derisa iu kërkua të merrte mikrofonin, ai i tha Kiarës që t’ia sillte meqë kishte hyrë brenda.

Ejlli nga ana tjetër filloi të qeshte, gjersa videoja u shpërnda gjithandej në rrjetet sociale.Dyshja siç shihet po e shijojnë kohën brenda dhe Luizi ka shprehur hapur dashurinë që ka për Kiarën.

Ata duken se do jene cifti me i bukur qe do kujdesen per beben pasi kush do qe zgjedhet nga publiku do te kete nje bonus por kete do te marrim vesh te shtunen ne primen e rradhes. /Telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit