Reagimi i shkrimtarit për gjendjen e Fifit

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e BBV, njërës nga banoret e shtëpisë i ra të fikët.

Fifi pas diskutimeve të ndryshme nuk mundi ti përballoj dhe si pasoj e kësaj asaj i ra të fikët gjatë transmetimit live.

Fifi që nga dita e parë ka qenë njëra nga me të diskutuarat në mediat rozë.

Si pasojë e gjendjës së saj në mbrëmjen e djeshme, ka reaguar shkrimtari i njohur Albatros Rexhaj në një postim në faqën zyrtare të tij në Facebook./Blic/