Web Analytics
BallinaUncategorizedReagimi qesharak i vogëlushit kur provoi pajisjen që frynë ajër

Reagimi qesharak i vogëlushit kur provoi pajisjen që frynë ajër

Jaxson Hess nga Virginia e Shteteve të Bashkuara, nuk ka mundur të mbajë të qeshurën, pasi ndezi pajisjen me të cilën fryhen gjethet që bien në oborr.

Fëmija katërvjeçar, ka lëshuar zë sikur të personazheve negative në filma, kur ia ktheu atë motrës dhe ajo u largua e frikësuar.

“Tashmë jam i rritur, por shumë do dëshiroja ta fyeja njëherë motrën me këtë pajisje”, është një nga komentet lidhur me rastin.

Veprimi tij dhe reagimi qesharak, kanë bërë që videoja të pëlqehet shumë dhe të bëjë xhiro në internet.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit