Web Analytics
BallinaKURIOZITETESOCIALEReagimi rënqethës i nënës që nuk sheh ngjyra, kur provoi syzet dhe...

Reagimi rënqethës i nënës që nuk sheh ngjyra, kur provoi syzet dhe pa sytë e të bijës

Erika Boozer nga Georgia e Shteteve të Bashkuara, ka pësuar para afro tetë vitesh një dëmtim në sy dhe që atëherë nuk ka mundur të shihte ngjyra.

Mirëpo, syzet speciale ia kanë mundësuar nënës 35-vjeçare, të shihte sërish si më parë.

Ajo nuk ka mundur të përmbahet dhe ka nisur të qajë, kur ia ka parë për herë të parë sytë e kaltër të së bijës.

“Janë shumë të bukur, të mrekullueshëm”, ka thënë ajo, ndërsa përpiqej të mos qante para fëmijëve.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/475582386448560/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit