Web Analytics

Reagon ashpër familja e Ilnisës, kërkon nga produksioni i BBVA të marrin masa ndaj Vesës

Botuar nga: InfoKosova

Vesa dhe Ilnisa kanë patur sot debate dhe përplasje të forta pasi Vesa u zgjodh lider.

Debati ka agravuar në ofendime në momentin kur Vesa me ironi i drejtohet Romeos, duke i thënë: “Nga nesër kur të hedhësh mbeturinat, merr edhe Ilnisën.”

Pas këtij komenti të Vesës, fansat e Ilnisës kanë reaguar duke kërkuar masa nga produksioni për fjalorin e përdorur.

Familja e cila menaxhon Instagramin e banores, e kanë ripostuar këtë kërkesë të fansave.

“Ku je o produksioni i BBV ta marrim vesh ku do hedhi Vesa Ilnisën.

Ku janë ato feministet si puna e Vesës që ta marrim vesh ku duan ta shohin femrën, meqë Ilnisës ja bëtë gjyqin publik, presim të martën në darkë çfarë fshehin mbeturinat e Vesa Smolicës.”

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT