Reagon ashpër Kejvina Kthella pas “thashethemeve” të lekëve në Dubai

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, komentohet për çdo lëvizje.

Vëmendje merr jeta e saj tejet luksoze, si dhe paraqitjet firmato.

E për këtë fakt ajo ka marrë kritika të ndryshme nga fansat, gjithashtu po komentohet edhe në mediat online.

Tani ajo ka vendosur t’i kër.cënoj të gjitha portalet që përdorin emrin e saj për lajme të rreme.

Më poshtë reagimi i plotë./Indeksonline/