Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveReagon Butrinti pasi u tha se i dërgoi mesazh Jorit në ‘Big...

Reagon Butrinti pasi u tha se i dërgoi mesazh Jorit në ‘Big Brother VIP’?

Butrint Imeri ka reaguar lidhur me mesazhin që u shfaq në emrin e tij në “Big Brother VIP”. Një mesazh shumë i papritur ka shkuar sot në shtëpinë e famshme. Sipas asaj që u shfaq në ekran Butrinti i ka dërguar një mesazh Jorit. “Një bukuroshe si ti, mirë se të vish në Kosovë!”- shkruhej në mesazhin që mbante dërguesin:B…… Imeri KS.

Mirëpo, Butrinti ka reaguar indirekt rreth kësaj në Instagram duke e mohuar. “Dikush do të prish emrin tim. Dikush do të bëj zhurmë. Kjo është jeta”- shkruhet në status. Më pas ka postuar edhe një video të Hasbullës, personazh viral në mediat sociale duke qeshur.

Jori në dhjetor para se BBV të niste ka deklaruar se do donte të hynte në reality-show me Butrintin se i pëlqen shumë dhe është i bukur. Pas hyrjes ajo e përmendi atë para Luizit duke e provokuar dhe duke thënë se është ish-i Kiarës. Kjo gjë preku edhe Luizin i cili i tha Jorit se e ka prekur në pikën e dobët.

“Big love” është aplikacioni online ku shqiptaret nga anë e mbarë bota iu dërgojnë banoreve mesazhe e dhurata në shtëpinë famshme “Big Brother VIP Albania”. Fansat mund të zgjidhin një emoji që nis nga vlera 3 euro deri në 199 euro, e cila është luani ndërsa kurora mbanë çmimin 100 euro. Shiko foton dhe videon:

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit