Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaReagon ish gruaja e Stresit pas fitores së tij

Reagon ish gruaja e Stresit pas fitores së tij

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e madhe e Big Brother Vip, me fitues Stresin. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët e tjerë që i kishte në finale, përfshirë Juliana Nurën, Artan Thaçin, Vedat Bajramin si dhe Mbresa Hajrullahun.

Urimet ndaj tij kanë qenë të shumta, dhe mes tyre nuk ka munguar as ai i ish-partneres së reperit, Kejsit. “Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”, shkruan Keisi, teksa shihet se ka qënë duke ndjekur të gjithë finalen live./albeu

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi dhe modelja Juliana Nura e njohur si Xhuli, kane qene dy personazhet me te komentuara te ketij sezoni, mbi debatet e krijuara dhe situatat ne shtepi. Xhuli ishte banorja e cila pothujse ka perballuar cdo lloje debati duke u vene si banorja ne shenjester nga personazhet brenda shtepise.

Shtepia me e famshme ne Kosove, Big Brother Vip Kosova, ka qene spektakli me i madhe i realizuar ndonjehere ne vendin tone, duke permbajtur fytyra te njohura publike te cilet jane mjafte te dashur per publikun shqiptar, te cilet me voten e tyre shprehshin dashurine per te mbajtur te preferuarin brenda ne shtepi. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,332FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit