Web Analytics

Reagon për herë të parë Luizi pas problemeve me Instagram

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e djeshme Luizit i ishte mbyllur llogaria në Instagram.

Mirëpo, kjo nuk zgjati shumë.

Minuta më parë ai u rikthye në këtë platformë duke shpërndarë një video në Instastory.

“Çapaçula mos u mërzisni për Instagam-in se këtë punë kanë.

Nga ngarkesa, nga ku di unë, se unë nuk marr vesh për Zotin nga Instagram-i.

Por besoj se tani e kanë rregulluar dhe nuk do të ketë më probleme.

Kështu që do shihemi këtu, do flasim, do qeshim.

Ju puth të tanve, ju dua fort”.

Aty ka treguar që do të vijë të performoj në një nga klubet e natës në Kosovë dhe pritet që të krijojë atmosferë të paparë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT