Web Analytics
BallinaSHOWBIZReagon sërish motra e Georginës: Ajo ska turp, gëzohet për gjendjen time...

Reagon sërish motra e Georginës: Ajo ska turp, gëzohet për gjendjen time të vështirë ekonomike

Georgina Rodriguez duket se nuk ka marrëdhëniet më të mira me motrën e saj Patricia, ajo ka reaguar ndaj të dashurën e Cristiano Ronaldos në programin Telecinco ‘Socialite’ duke e akuzuar se gënjen dhe kërcënon se do të ekspozojë informacione për të.

Patricia pretendon se Georgina nuk bën gjë tjetër veçse tall me gjendjen e saj ekonomike. “Kam dëgjuar shumë thashetheme për këtë brenda familjes. Ajo ka turp për mua dhe qesh dhe gëzohet për gjendjen time aktuale ekonomike,” tha Patricia për programin televiziv.

Larg heshtjes dhe dorëheqjes së realitetit të situatës, Patricia donte të shkonte më tej dhe tha se motra e saj është “një e poshtër dhe një njeri i keq”. Përveç kësaj, ajo ka kërcënuar se do të nxjerrë informacione private për të.

“Unë nuk jam një person që i pëlqen konfrontimi apo zemërimi me të. Mendoj se duhet të flasim për atë që ka ndodhur dhe t’i japim fund kësaj situate.” vazhdoi ajo.

E përballur me informacionet që rrodhën se Patricia i ka kërkuar Georginës shumë para, ajo është treguar e qartë dhe koncize dhe ka pranuar se nuk i ka kërkuar asnjëherë motrës së saj asnjë euro.

“Në asnjë moment nuk i kam kërkuar para Georginës, e vetmja gjë që bëra ishte të kërkoja ndihmë për fëmijët e mi”, tha ajo.“Nuk dua lekë, i kam dhënë vetëm numrin e telefonit të shkollës që të kontaktojë me ta që të ndihmojë fëmijët e mi duke blerë librat e kursit”./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit