Reja e Gilit me burrin e saj shfaqen vetëm me robdishan për ditëlindje

Sot feston ditëlindjen djali i këngëtares së njohur, Gilit.

Ai për këtë ditë të veçantë ka uruar fjalë të ndryshme urimi nga familjarët dhe miqtë që e rrethojnë, shkruan “Kosovarja”.

Derisa gruaja e tij publikon foto të ndryshme me të, çifti shihen duke u relaksuar në një vend madhështor.

Në këtë imazh, ku shkruan birthday boy ata shfaqen vetëm me robdishan, kjo buzëqeshje tregon lumturinë që ka ndërmjet veti reja dhe djali i Gilit.